Rok 2015 jest czwartym z rzędu, w którym realizujemy zadanie publiczne „Integracja i aktywizacja osób niepełnosprawnych oraz prowadzenie innowacyjnych działań zapobiegających ich izolacji i marginalizacji” współfinansowane przez Urząd Gminy Wołomin.

Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy wszystkie dzieci niepełnosprawne zamieszkałe na terenie Gminy Wołomin.

fundacja plakat_a3 2015-page-001v1

 

Rozpoczęliśmy 4 rok naszej współpracy z Gminą Wołomin. Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Urzędu Gminy w 2015 r. kontynuujemy zadanie publiczne „Integracja i aktywizacja osób niepełnosprawnych oraz prowadzenie innowacyjnych działań zapobiegających ich izolacji i marginalizacji”.

Warsztaty prowadzone „Metodą Ruchomych Kolorowych Nut” opracowaną przez panią Elżbietę Małanicz-Onoszko, spotkały się z dużym uznaniem rodziców, pedagogów oraz władz gminnych ale przede wszystkim spodobały się ich uczestnikom.

Prowadzimy zajęcia muzyczne połączone z ruchowymi i plastycznymi, dostosowujemy je do indywidualnych możliwości dzieci. Warsztaty podobnie jak w latach ubiegłych będą realizowane w sposób indywidualny oraz grupowy. Podobny jest również harmonogram obejmujący dwa etapy przed i powakacyjny. Część powakacyjna trwająca do końca roku zwieńczona będzie uroczystym koncertem.

Warsztaty prowadzą: Elżbieta Małanicz-Onoszko i Małgorzata Serwińska, w II etapie pomagać im będą Anna Branicka i Kinga Witczak, nasze wspaniałe wolontariuszki.

Zajęcia odbywają się w środy od godz. 12.00 do 18.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Mariańskiej 7 i soboty od godz. 11.00 do godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 7 im. Królowej Jadwigi przy ul. Poprzecznej 6.

Wszystkie dzieci niepełnosprawne z terenu Gminy Wołomin chętne do uczestnictwa w zajęciach „Latającej Akademii” serdecznie zapraszamy.